To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Budownictwo Morawica

Szczegóły ogłoszenia

Mam do zaoferowania Państwu nowe drzwi zewnętrzne w promocji
Drzwi te są z delikatnymi, mało widocznymi uszkodzeniami (NIE MECHANICZNYMI). Są to uszkodzenia powstałe w transporcie , rysy, wgniecenia, a cena niemal połowę niższa niż nowych.

W swojej ofercie posiadamy drzwi w pakietach: Superior 55, Superior 55 Plus, Comfort 73, Comfort 73 Plus.
SUPERIOR 55
to drzwi o grubości skrzydła 55mm wypełnione
grafitowym polistyrenem EPS, wraz z ościeżnicą i progiem z blachy nierdzewnej w komplecie. Drzwi posiadają dwa niezależne zamki trójbolcowe, a także trzy bolce antywyważeniowe. Konstrukcja i zastosowane wypełnienie gwarantują, że drzwi spełnią normy w zakresie energooszczędności i bezpieczeństwa.
SUPERIOR 55 Plus
to najlepsza rynkowa propozycja drzwi o grubości skrzydła 55. Skrzydło wypełnione pianą PUR, a także stabilna i mocna konstrukcja wewnątrz skrzydła wykonana z wodoodpornej sklejki. Drzwi posiadają ościeżnicę termiczną oraz próg termiczny z blachy nierdzewnej w standardzie. Takie rozwiązanie gwarantuje wytrzymałość codziennej eksploatacji i zabezpieczenie przed oddziaływaniem zmiennych warunków atmosferycznych. Bezpieczeństwo zapewnia 9 punktowy system ryglowania zamków i bolców antywyważeniowych.
COMFORT 73
Pakiet Comfort 73 zaprojektowany został dla osób ceniących solidność wykonania i wysokie standardy w zakresie energooszczędności, bezpieczeństwa. Najwyższej jakości materiały, skrzydło grubości 73mm wypełnione pianą poliuretanową i zastosowanie zawiasów regulowanych w 3 płaszczyznach (zawiasy 3D) zwiększają funkcje użytkowe. Grubość drzwi oraz próg Alu Thermo wpływa na izolacyjność termiczną, a także redukuje nadmierny hałas dobiegający do wnętrza domu.
Pakiet COMFORT 73 Plus
Pakiet ten to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Drzwi o grubości 73 mm z ościeżnicą z przekładką termiczną i systemowym progiem Alu Thermo. Wypełnienie skrzydła to dwukomponentowy system PUR gwarantujący dobre parametry cieplne. Konstrukcja skrzydła drzwiowego ze sklejki wodoodpornej. W drzwiach zastosowano zamek ROTO z systemem hako-bolców co jest rozwiązaniem nowatorskim na polskim rynku. Masywne bolce przeciwwyważeniowe i zawias 3D podwyższają odporność na włamanie. Drzwi wykonane są w systemie 4 stronnej przylgi skrzydła.

Jeśli jednak liczą się dla Państwa detale,
oferujemy także drzwi nowe w I gatunku bez skazy w cenie i tak nieosiągalnej przez konkurencję.
Drzwi II gat. z witrażem od 870zł. pełne od 600zł.

Zainteresowany? Zadzwoń i dowiedz się więcej!

Drzwi II gat. z dostawką od 2000zł.
Posiadamy różne kolory i wzory.

Zainteresowany? Zadzwoń i dowiedz się więcej!

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 505... ...Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych
Do góry