MAGAZYNIER – PRUSZCZ GDAŃSKI

Szczegóły ogłoszenia

ZADANIA NA STANOWISKU:
  • przygotowanie towaru na załadunek
  •  odbiór i kontrola dostaw surowców
  •  obsługa dokumentacji magazynowej
OCZEKIWANIA
  •  Uprawnienia na obsługę wózka widłowego ( warunek konieczny)
  •  Posiadanie uprawnienia UDT

OFERUJEMY
  • Umowa o pracę, pełen etat
  •  Praca od poniedziałku do piątku, 3 zmiany 7-15-23
  •  Świadczenia pozapłacowe: Oksystem, dofinansowanie opieki zdrowotnej, ubezpieczenie grupowe
  • Wynagrodzenie: 3200 brutto + premia do 1100 brutto – realizacja planów targetowych

Link do formularza:

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 000... ...Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych
Do góry