PIAGGIO APE CLASSIC APEROL & BEER PROSECCO- ZABUDOWA KLASY PRESTIGE CUSTOM.

Szczegóły ogłoszenia

PIAGGIO APE CLASSIC APEROL / BEER / PROSECCO- ZABUDOWA  KLASY PRESTIGE CUSTOM.

Zabudowa dedykowana do wykonania  w oparciu o pojazd bazowy Piaggio APE Classic. Cała konstrukcja zabudowy: kontener, konstrukcja nośna zabudowy, została wykonana z lekkich materiałów o bardzo dużej trwałości eksploatacyjnej – aluminium, które nie ulega korozji, lotnicze duraluminium wykorzystane na bardzo mocne i trwałe poszycia zewnętrzne , oraz kompozyty wykorzystane do budowy elementów nośnych całej wewnętrznej zabudowy.  Wszystkie widoczne powierzchnie zabudowy wnętrza są wykonane z bezpiecznego szła i luster, co przekłada się na absolutnie wyjątkową finalną formę tak zbudowanego pojazdu.
Stworzyliśmy ten projekt z myślą o inwestorach, chcących bardzo mocno wyróżnić się w stosunku do konkurencji. Posiadamy w ofercie kilkanaście różnych modeli zabudów wykonywanych w klasycznych standardach i technologiach, np. z wykorzystaniem naturalnego drewna, ale z pewnością prezentowana zabudowa z szkłem w roli głównej, nie ma sobie równej w całej Europie.
 
W tej technice można stworzyć wiele różnych konfiguracji. Prezentowany przykład zawiera wyposażenie :
- na  jednej stronie zabudowy została zaaranżowana strefa do serwowania alkoholi w całym ich spectrum : nalewaki do  wina z chłodzeniem przepływowym -  dozownik butelkowy . Podwójny układ nalewaków pozwala niezależnie serwować wino i piwo.  Wewnątrz zabudowy znajduje się całe wyposażenie techniczne – schładzarki przepływowe ( jedna lub dwie, zależnie do docelowej konfiguracji), system niezależnego zasilania ( opcjonalnie).
- na drugiej stronie jest wbudowana eksluzywna, przeszklona schładzarka do wina butelkowanego, oraz stanowisko do wbudowanie expressu do kawy wraz z urządzeniami peryferyjnymi, jak młynek do kawy.
- na tylnej ścianie zabudowy ( tył pojazdu) znajduje się strefa barmańska, z dodatkowym rozkładanym blatem, który można zaaranżować i wykorzystywać według swojego uznania. Wewnątrz zabudowy jest specjalna wnęka do transportowania i przechowywania tego blatu w pozycji złożonej.
 
Zabudowa zawiera:

- Boczne, zaokrąglone klapy, unoszone na sprężynach gazowych i zabezpieczane specjalnymi nierdzewnymi zamkami.
- Chłodziarka do wina na 36 butelek,
- System chłodzenia z przepływowymi urządzeniami chłodniczymi, zestaw z dwoma, trzema, lub czterema obwodami chłodniczymi.
- Szklaną zabudowę ( szkło bezpieczne przyklejane na kompozytową konstrukcję nośną)
- Szufladę na fusy z kawy ( pod stanowiskiem do zamontowania ekspresy)
- Moduł socjalny wysuwany, współpracujący z dodatkowymi zbiornikami zamontowanymi pod pojazdem, oraz pojemnościowym ogrzewaczem wody.
- Zespół dodatkowych zbiorników na wodę czystą i szarą, osadzonych w ramie pojazdu,
- Oświetlenie ozdobne 3D LED,
- Szklane wnęki ekspozycyjne, podświetlane od tyłu – doskonałe elementy dekoracyjne i funkcjonalne zarazem – wyeksponowane tam np. szklane kieliszki podnoszą i tak już doskonały efekt wizualny zabudowy.
- Lakierowane nadwozie, włącznie z pojazdem bazowym APE Classic.
- Wymiary kontenera 149 / 155 cm.


Na życzenie wykonujemy grafiki firmowe w formie podświetlanych wycięć w powierzchniach burt i dachu pojazdu.
Dla kogo kierujemy ofertę? Zarówno dla osób prywatnych jak i firm, domów przyjęć i restauracji, lodziarni  i wielu innych . Nasze zabudowy świetnie sprawdzą się na różnego rodzaju eventach, przyjęciach prywatnych i imprezach firmowych .
Dlaczego my ?
Długoletnie doświadczenie w branży zabudów specjalistycznych, poszerzone o wiedzę nabytą w środowisku technologii lotniczych, gdzie leżą korzenie naszej firmy,  tworzenie z pasją, świeże pomysły.
 
Wycena nie zawiera pojazdu bazowego
 

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 733... ...Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych
Do góry