Pomocnik (k/m) – montaż złączek - Praca dla studentów

Szczegóły ogłoszenia

Wymiar pracy
Pełen etat
Dodatkowe informacje i wymagania
  • Status studenta
  • Prawo jazdy
Umowa
  • Umowa o pracę
Pełny etat
Miejsce pracy Holandia / tereny przygraniczne z Niemcami

Liczba wakatów: 2
Zakres obowiązków:

Cięcie węży na odpowiednie długości
Montowanie złączek
Testowanie pod ciśnieniem, czy wąż nie jest uszkodzony
Układanie węży i przewodów elastycznych na palety

Oferujemy:

Zatrudnienie na okres wakacji
Wynagrodzenie 10,15 € brutto/h
Umowa na warunkach niemieckich – oddelegowanie do pracy w Holandii
Komfortowe zakwaterowanie
Wsparcie polskiego koordynatora

Wymagania:

Zdolności technicznych
Zdolności do szybkiego przystosowywania się
Wytrzymałości fizycznej
NIE WYMAGAMY ZNAJOMOŚCI J. NIEMIECKIEGO ANI ANGIELSKIEGO
Prawa jazdy kat. B
Własny samochód mile widziany

Jak aplikować - dodatkowe informacje
Kontakt
Z chęcią przedstawimy Państwu szczegóły naszej oferty. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz mailowego.
Biuro Opole
504 969 041 / vt@cp-personal.com

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 504... ...Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych
Do góry