Szczegóły ogłoszenia

Wymiar pracy
Pełen etat
Umowa
  • Umowa o pracę
Kierunek Toyota !
W związku z uruchomieniem nowej linii produkcyjnej poszukujemy pracowników na stanowisko pracownika produkcji do Toyota Motor Manufacturing w miejscowości Łęg koło Jelcza-Laskowic. Wystarczy, że wyślesz sms o treści „PRACA” pod numer 693 470 490 lub zaaplikujesz: https://randstadpl.traffit.com/public/an/dm9OM0pXTT0=

Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z Toyota Motor Manufacturing
  • dojazd do pracy (dojazdy m.in.  z Wrocławia, Brzegu, Namysłowa, Oleśnicy, Oławy, Strzelina, Skarbimierza, Grodkowa, Sycowa)
  • stawkę miesięczną od 3250 zł brutto plus premię frekwencyjną 200 zł brutto plus premię za jakość oraz bezpieczeństwo 160 zł brutto
  • przyjazną atmosferę i możliwość rozwoju zawodowego
  • opiekę medyczną i kartę Multisport
Zadania:
  • praca na linii montażowej przy produkcji silników samochodowych
  • przestrzeganie procedur jakościowych i produkcyjnych zgodnie z obowiązującymi standardami
  • kontrola jakości
Oczekujemy:
  • doświadczenia przy produkcji – mile widziane
  • gotowości do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym
  • zdolności manualnych i spostrzegawczości
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 693... ...Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych
Do góry