Szczegóły ogłoszenia

BigX to aplikacja do nauki tabliczki mnożenia. Przyjazny interfejs podzielony na 3 różne strefy. Nauka, Ćwiczenia i Test.
- „Naukę” – podzieliliśmy na dwie części. Mamy tu „Tabelę mnożenia” gdzie w tabelaryczny sposób zestawiliśmy wyniki mnożonych przez siebie liczb naturalnych w zakresie stu. „Słuchaj i ucz się” to druga część tej strefy. Uczeń poznaje tu wyniki mnożenia przez 1, 2, 3 aż do 10, które przedstawione są czytelnie i pojedynczo na ekranie. Lektor czyta działanie, a uczeń proszony jest o głośne powtarzanie.
- „Ćwiczenia” również podzielone są na dwie części. Pierwsza to gra na zasadzie quizu gdzie należy wybrać poprawny wynik spośród 4 podpowiedzi, a druga zabawa to „Gra Matrix”. W przedstawionej tabeli należy wyszukać błąd. Gra ta może zostać urozmaicona przez dodanie timera, który bezwzględnie będzie ograniczać czas na poprawną odpowiedź.
Obie gry mają swoją punktacje, a uczeń zostaje nagrodzony gwiazdkami postępu w zależności od stopnia zaawansowania.

- „Test” jest miejscem dla sprawdzenia wiedzy. Nie ma tu łatwych pytań i obejmuje on całość tabliczki, lecz bez mnożenia przez 0, 1 i 10. Czas na odpowiedź w zależności od ustawień może zostać ograniczony. Oczywiście przydzielane są punkty, a gwiazdki postępu odzwierciedlają umiejętności.

Rodzic może monitorować sukcesy dziecka spoglądając na tabelę wyników dla poszczególnych ćwiczeń i testu. Ustawienia pozwolą nam zdecydować o dźwiękach aplikacji, włączeniu i wyłączeniu lektora w dziale „Nauki”. Umożliwią pomieszanie losowe pytań w Quizie i Teście, a także ustawić odpowiednio długi timer.

Aplikacja dostępna jest w 11 językach
Link do aplikacji w AppStore:
https://apps.apple.com/pl/app/bigx/id1480113533

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 501... ...Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych
Do góry